Dla Ciebie

Psychoterapia indywidualna

Człowiek szczęśliwy potrafi kochać, pracować, bawić się i jest pogodzony ze swoją przemijalnością, śmiertelnością i losem.

Terapia krótkoterminowa jest to pomoc w konkretnej sytuacji życiowej, aktualnym kryzysie jak poważna decyzja życiowa, kryzys w związku, utrata bliskiej osoby lub praca wokół zgłaszanego problemu.

Długoterminowa terapia ma na celu poznanie i zrozumienie siebie, swoich uczuć, relacji z innymi, swoich zachowań w różnych sytuacjach życiowych.

Zrozumienie i poznanie siebie pozwala na wypracowanie pozytywnej zmiany w życiu, lepsze samopoczucie i ustąpienie objawów , z którymi pacjent zgłasza się po pomoc.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 669 638 155

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Metanoia z w języku greckim oznacza przemianę myśli, zmianę usposobienia. Z łaciny zaś słowo to tłumaczy się jako wewnętrzne odrodzenie.

Jeśli przemiana dokonuje się rzeczywiście, przenosi się na wszystkie istotne wymiary człowieka: duchowy, psychiczny, społeczny i biologiczny.

Celem naszej poradni jest pomoc w tej przemianie na wszystkich poziomach egzystencji w zależności od potrzeb danego człowieka.