Metanoia

METANOIA - w języku greckim oznacza przemianę myśli, zmianę usposobienia.

Z łaciny to słowo tłumaczy się jako wewnętrzne odrodzenie.

Jeśli przemiana dokonuje się rzeczywiście, przenosi się na wszystkie wymiary człowieka: duchowy, psychiczny, społeczny i fizyczny.

W METANOI znajdziecie Państwo pomoc specjalistyczną w leczeniu wszelkiego rodzaju zaburzeń natury psychicznej m.in. depresji, nerwic, zaburzeń osobowości, kryzysów życiowych, problemów osobistych, małżeńskich czy rodzinnych.

Celem poradni jest skuteczna pomoc człowiekowi w odzyskiwaniu wolności.

Osoby przychodzą po pomoc, ponieważ cierpią w skutek utraconej wolności. Chcą od życia czegoś innego niż mają, ale nie wiedzą co takiego ich ogranicza i uniemożliwia sięganie po swoje życie w pełni. Naszym zadaniem jest pomóc im poznać nieuświadomione mechanizmy obronne, które odbierają wolność, aby je porzucić i w ten sposób odzyskać zdolność do miłości i kreowania twórczego życia.Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 669 638 155

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Metanoia z w języku greckim oznacza przemianę myśli, zmianę usposobienia. Z łaciny zaś słowo to tłumaczy się jako wewnętrzne odrodzenie.

Jeśli przemiana dokonuje się rzeczywiście, przenosi się na wszystkie istotne wymiary człowieka: duchowy, psychiczny, społeczny i biologiczny.

Celem naszej poradni jest pomoc w tej przemianie na wszystkich poziomach egzystencji w zależności od potrzeb danego człowieka.